Najnowsze artykuły

Kostka brukowa do ogrodu letniego: Świetny...

Kostka brukowa jest wykorzystywana w budownictwie od zarania dziejów. Obecnie są one wykorzystywane do projektowania przestrzeni zewnętrznych. Nowoczesne...

Czytaj Więcej

Piękno znajduje się w ogrodzie

Czy poświęcacie czas na docenienie swoich ogrodów? Jesteście tylko Wy i rośliny, ptaki i ogród. Czy korzystacie z tego wszystkiego? Od 2004 roku mam działkę. Ostatni rok był pierwszym, w którym korzystałem z krzesła, leżaka i nosa w moim ogrodzie. Nie doceniałem, nie korzystałem - nie dlatego, że nie miałem czasu, ale dlatego, że mnie nie było. Było jak było i to właśnie jest w tym wszystkim takie dziwne.
Moje życiowe tąpnięcie zmieniło sposób, w jaki postrzegałem świat, ludzi i problemy. Zmieniło też mój stosunek do czasu. Ta zmiana nie sprawiła, że stałam się ZŁOTA. Nawet jeśli się rozbiła i spaliła.
Dziś mam czas na życzliwość dla siebie, mam czas na opiekę nad córką, mam czas na kwiaty i mam czas na naturalne codzienne obowiązki. Czasem muszę się poddać, czasem jest ciężko, a gdy nie wychodzi, to mnie to złości. Ale jest światełko na końcu tunelu i widzę je.
Ciesz się swoim ogrodem: Miłej niedzieliWszędzie

kwiaty lawendy to lawenda

W moim ogrodzie zaczynają kwitnąć róże królowej.


I pęcherznice - mam ich w sumie około 8 krzaków bordowe i żółte, jak kwitną jest pięknie.
To jest bratek, który kupiłam w zeszłym roku, już trochę po okresie świetności, ale nadal piękny.


Za dużo bieli, muszę to zmienić!Krzak

To mój mały ogródek warzywny, z sałatą, pomidorami, ogórkami, pietruszką, ogórkami i fasolą.